۱۵:۳۱:۱۸ - پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵
برگزاری مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.   به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت؛ جلسه تودیع و معارفه روسای اداره ارشاد مرودشت در دفتر نجیب زاده فرماندار شهرستان و با حضور امیری معاون عمرانی، امیدبخش معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد

%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d8%b5%d8%a7%d9%84%d8%ad%db%8c

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت؛ جلسه تودیع و معارفه روسای اداره ارشاد مرودشت در دفتر نجیب زاده فرماندار شهرستان و با حضور امیری معاون عمرانی، امیدبخش معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بشیرزاده  مشاور مدیر کل و جمعی از فعالان سیاسی و فرهنگی شهرستان برگزار گردید.

 

طی این جلسه شهرام صالحی به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت معرفی و از خدمات حمزه علیزاده رئیس سابق این اداره قدردانی شد.

 

دراین جلسه نجیب زاده فرماندار شهرستان، بخش فرهنگ را از بخش های مهم و اثرگذار جامعه برشمرد و برپیگیری احداث مجتمع فرهنگی شهرستان تاکید نمود.

 

امیدبخش با اشاره به ظرفیت های ویژه شهرستان مرودشت در بخش فرهنگ خواستار تداوم اتفاقات هنری در این منطقه شد و قول مساعد در همراهی با اتفاقات کلان فرهنگی مرودشت را اعلام نمود.

 

علیزاده با اشاره به فعالیت های خود در دوره حضور در مرودشت، صداقت و حفظ آرامش را از اصول کاری خود برشمرد.

 

صالحی با اشاره به توان مرودشت در پی ریزی اتفاقات مثبت و اثر گذار فرهنگی، خواستار حمایت ویژه نماینده عالی دولت از این بخش و همراهی تمام اهالی فرهنگ درمسیر تحقق اهداف فرهنگی شد.

 

moarefe

  1. جلال رضایی   دی ۱۳, ۱۳۹۵  

    عجب !!!تودیع ومعارفه پشت درهای بسته!!!
    انگار نوبت فرهنگ واهالی آن که میرسدهمه چیز مثل همیشه غریبانه وبی صداست.!!!


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
  • دريافت مرودشت
  • آرشيو
  • تازه های خبر
    پیشنهاد سردبیر