۷:۳۴:۲۵ - پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
بیمه شدن خبرنگاران از سوی دولت اشتباه است
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با بیان اینکه دولت قصد خروج از رسانه‌ها را دارد، گفت: رسانه‌های دولتی خصوصی‌سازی می‌شوند. به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره هلال و رسانه از خروج دولت از رسانه‌ها و خصوصی‌سازی رسانه‌های دولتی خبر داد. وی گفت:

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با بیان اینکه دولت قصد خروج از رسانه‌ها را دارد، گفت: رسانه‌های دولتی خصوصی‌سازی می‌شوند.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره هلال و رسانه از خروج دولت از رسانه‌ها و خصوصی‌سازی رسانه‌های دولتی خبر داد.

وی گفت: سیاست دولت، مالکیت زدایی دولت از رسانه‌ها است و دولت خود را رقیب بخش خصوصی نمی‌داند و تنها سیاست‌ها را تنظیم کرده و کارهایی را بر عهده می‌گیرد که بخش خصوصی آمادگی انجام آنها را ندارد.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد ادامه داد: دولت تلاش می‌کند از رسانه‌هایی که مالکیت دولتی دارند فاصله بگیرد و آنها را به سمت خصوصی‌سازی سوق دهد.

وی خاطرنشان کرد: وزارت ارشاد نیز در این راه با تهیه بسته‌های حمایتی و اختصاص یارانه از رسانه‌های خصوصی حمایت می‌کند.

انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع بیمه خبرنگاران اشاره کرد و گفت: اگر دولت با نگاه خیرخواهانه قصد بیمه کردن خبرنگاران را داشته باشد بازهم استقلال خبرنگاران را زیر سؤال برده و این درست نیست، بهترین شکل حمایت وزارت ارشاد از رسانه‌ها و بیمه شدن خبرنگاران توسط مدیران مسئول است.

وی گفت: با این اقدام به سمت پایداری رسانه‌ها و بنگاه‌های مطبوعاتی پیش می‌رویم و به خبرنگاران هویت می‌دهیم.


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
  • دريافت مرودشت
  • آرشيو
  • تازه های خبر
    پیشنهاد سردبیر