۵:۱۴:۴۵ - شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
لطفأ از کاه، کوه نسازید!/ نقدی بر یکی از تبلیغات نماینده محترم شهرستان در رسانه ها
پارس دشت- مدتی قبل، یکی از نشریات هوادار نماینده، اقدام به انتشار عکسی از مجموعه ورزشی متروکه کارگران واقع در جاده بند امیر، نرسیده به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مرودشت، نمود که جای تأمل فراوان دارد.   این ورزشگاه که کلنگ احداث آن بیش از ۲۰ سال قبل به زمین زده شد

IMG_5328

پارس دشت- مدتی قبل، یکی از نشریات هوادار نماینده، اقدام به انتشار عکسی از مجموعه ورزشی متروکه کارگران واقع در جاده بند امیر، نرسیده به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مرودشت، نمود که جای تأمل فراوان دارد.

 

این ورزشگاه که کلنگ احداث آن بیش از ۲۰ سال قبل به زمین زده شد و پس از انجام بخش کوچکی از عملیات عمرانی، به حال خود رها شده بود، در سال ۹۱، مورد بازدید دکتر عباسی معاونت محترم وزیر کار و امور اجتماعی قرار گرفت و متعاقب آن، وعده مهندس برومندی، نماینده محترم مردم مرودشت مبنی بر تکمیل و بهره برداری آن تا انتهای سال ۹۲، در نشریات و رسانه های خبری انعکاس یافت.

 

اینک که بیش از دو سال از آن زمان گذشته و موقعیت فیزیکی مجموعه ورزشی یاد شده قابل دسترسی و مشاهده عموم شهروندان است، هنوز کار چندانی در این مجموعه صورت نگرفته و شکل و شمایل این ورزشگاه با وعده های داده شده، تفاوت فراوانی دارد.

 

عکس زیر در نشریه مذکور درج گردیده است:

kargaran (2)

انتشار عکسی از این ورزشگاه همراه با مطلب پر آب و تاب تنظیم شده که خبر از بهره برداری این ورزشگاه پس از بیست سال می داد، ما را بر آن داشت تا ضمن حضور در محل ورزشگاه، به صحت و سقم مطلب اعلام شده پی ببریم.

با این هدف، راهی مجموعه ورزشی کارگران شده و در کمال شگفتی مشاهده نمودیم که اقدام صورت گرفته (احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال) هم به لحاظ مساحت و هم به لحاظ حجم عملیات عمرانی، درصد بسیار کوچکی از مساحت و عملیات عمرانی ورزشگاه کارگران را تشکیل داده و تنظیم خبر و انتشار عکس یاد شده، به نوعی کتمان حقیقت و پنهان نمودن کلیّت ماجرا از چشم مخاطبین و شهروندان است.

 

از آنجا که درج این مطلب ممکن است سبب دلخوری هواداران نماینده گردد و طبق معمول، پرسشگران را مواجه با اتهام سهم خواهی، تخریب و امثالهم نماید، از شهروندان علاقه مند و البته دارای وسیله نقلیه!!! دعوت می نماییم تا ضمن حضور در ورزشگاه کارگران، شخصأ پروژه را از نزدیک بازدید نمایند. جهت قضاوت منصفانه، بهتر است عکس و متن منتشر شده و تبلیغات صورت گرفته در زمینه عملکرد نماینده محترم را را با واقعیت موجود در محل مقایسه نمایند.

 

وظیفه خبرنگار، انعکاس حقایق است و نه قلب واقعیت! تنظیم کننده محترم خبر می توانست با نشان دادن کلیّت ماجرا و بخش های دست نخورده این مجموعه اعلام نماید که «زمین فوتسال چمن مصنوعی مجموعه ورزشی کارگران مرودشت، به بهره برداری رسید». با این کار، اعتماد شهروندانی که هر روز از مقابل این مجموعه ورزشی تردد می نمایند، همچنان دست نخورده باقی خواهد ماند.

 

در ادامه، تصاویری از وضعیت فعلی این مجموعه را مشاهده می نمایید:

IMG_5329 IMG_5330 IMG_5334 IMG_5343 IMG_5344 IMG_5345 IMG_5347 IMG_5349 IMG_5350


مطالب مرتبط:

آیا در پلاک ۱۰۱ مرودشت، عدالت رعایت شده است؟!/ نگاهی به توزیع فرم “ج” اداره راه بین دفاتر فنی مرودشت

هشدار به اصـحاب قلم و آزاد اندیشان: اگر عملکرد برومندی را نقد نکنیم به مردم دروغ گفته ایم!

یک آسمان امید …/ گفتگو با فاطمه احدی بازیکن فوتسال و دارنده “مدرک مربی گری فوتبال درجه B آسیا”

با هیئت فوتبال مرودشت، بازی نکنید!

 1. حسن   بهمن ۱۰, ۱۳۹۴  

  سلام اشکالی نداره که نویسنده چقدر تلاش کرده این مطلب رو پوشش بده و بگه نماینده محترم بعد از چهار سال فعالیت توانست یک زمین چمن فوتسال مصنوعی با هزینه کرد حدود یکصدو بیست میلیون تومان که برای هر سال میشود حدود سی میلیون تومان انجام دهد یعنی نماینده در هر سال ۳۰ میلیون تومان اعتبار جهت این پروژه بسیار عظیم ورزشی دریافت نموده که جای بسی تشکر دارد و احتمالا مسئول نشریه خبر نداره در شهرستان فسا دو زمین چمن بزرگ مصنوعی با اعتباری بیش از سه میلیارد تومان الان آماده افتتاح است . و در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد . میخاسته با اون مقایسه کنه ……………………….

 2. محمدرضا عباسی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۴  

  یاحق
  سلام
  ضمن تشکرازنویسنده محترم
  ولی باید خداراشاکرباشیم که باتلاش وپی گیری همین نماینده باتوجه به رکود واوضاع وخیم اقتصادی کشور توانست قطعه خیلی کوچک ازاین ورزشگاه بقول نویسنده محترم راپس از۲۰سال توقف افتتاح کنداگردرطول سنوات وادوارقبل هم به همین اندازه خیلی کوچک به بهره برداری رسیده بود اکنون ورزشگاه مذکورکامل مورد استفاده قرارمی گرفت.
  باتشکر – محمدرضاعباسی

 3. فرهادی   بهمن ۱۱, ۱۳۹۴  

  جالبه، فکر کردن مردم ….
  خداوکیلی مردم برن از نزدیک ببینن من رفتم دیدم خیلی جالب بود. اگه بقیه کارا هم همین جوری باشه که باید به صداقت نویسنده هوادار نماینده که گفته ورزشگاه افتتاح شده نمره بیست داد.

 4. کاظم   بهمن ۱۱, ۱۳۹۴  

  این افراد دور بر نماینده فکر کردن مردم چیزی نه دیدن و نه بلدن ولی کور خوندن اینا بعد از چهار سال فرصت از دست دادن و اینکه کاری واسه مردم نکردن حالا دیگه اومدن با چند تا عکس و فیلم مردم رو … بدن یکی نیست بگه آخه شما واسه ورزش چکار کردین این زمین فوتسال مصنوعی رو هم مختاری مدیر کل کار استان چون خودش بچه مرودشت بود تو مرودشت ساخت .

 5. مجید   بهمن ۱۵, ۱۳۹۴  

  این بنده خدا چرا اینجوری خبرا رو توی روزنامه ش وارونه به مردم نشون میده؟!
  نکنه…


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
 • دريافت مرودشت
 • آرشيو
 • تازه های خبر
  پیشنهاد سردبیر