۷:۱۴:۲۱ - پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵
وانت سرویس مدرسه در مرودشت حادثه آفرید!
واژگونی وانت پیکانی که نقش سرویس مدرسه را ایفا می کرد هفت دانش آموز مرودشتی را راهی بیمارستان کرد.   این حادثه در ساعت ۱۷ و ۳۰ به مرکز ارتباطات اورژانس ١١۵ مرودشت طی تماس های مردمی گزارش شد که دو دستگاه آمبولانس جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.   به گزارش اورژانس فارس،


واژگونی وانت پیکانی که نقش سرویس مدرسه را ایفا می کرد هفت دانش آموز مرودشتی را راهی بیمارستان کرد.

 

این حادثه در ساعت ۱۷ و ۳۰ به مرکز ارتباطات اورژانس ١١۵ مرودشت طی تماس های مردمی گزارش شد که دو دستگاه آمبولانس جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

به گزارش اورژانس فارس، این حادثه دومین موردی بود که طی روزهای گذشته برای دانش آموزان استان فارس رخ داد و طی آن هفت دانش آموز ١٢ تا ١۵ سال مصدوم شدند. راننده ١۵ ساله این وانت نیز پس از اقدامات درمانی به همراه شش دانش آموز دیگر توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید مطهری مرودشت منتقل شدند.

 

دکتر عالی منش رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس در این خصوص گفت: والدین دانش آموزان و مدیران مدارس باید نظارت بیشتری بر رفت و آمد دانش آموزان داشته باشند و به هیچ عنوان اجازه ندهند جهت حمل دانش آموزان از وسایل نقلیه غیر استاندارد و غیر مرتبط استفاده شود.

 

وی همچنین گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، رانندگی با سرعت مطمئن و خودداری از رانندگی با سرعت های غیرمجاز و خودداری از انحراف به چپ و تغییر مسیر ناگهانی وسیله نقلیه می تواند از حوادث احتمالی جلوگیری کند. این حادثه در ساعت ۱۷ و ۳۰ به مرکز ارتباطات اورژانس ١١۵ مرودشت طی تماس های مردمی گزارش شد که دو دستگاه آمبولانس جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

 

 

 1. اصغر   مهر ۸, ۱۳۹۵  

  سلام ،لطف کنید قسمتهای تکراری راحذف کنید.

  پارس دشت:
  از توجه و تذکر شما مخاطب گرامی سپاسگزاریم.


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
 • دريافت مرودشت
 • آرشيو
 • تازه های خبر
  پیشنهاد سردبیر