۵:۵۳:۵۶ - شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
آیا شورای شهر چهارم نیز پنهان کاری می کند؟
به گزارش “سلام مرودشت” چند روزی است که سایت آفتاب مرودشت، نظر سنجی را با عنوان ”به نظر شما غیر علنی بودن جلسات شورای و عدم دعوت از رسانه ها و مردم شهر چه دلیلی می تواند داشته باشد؟” بر روی صفحه اول خود قرار داده است. این در حالی است که قانون حق اطلاع

به گزارش “سلام مرودشت” چند روزی است که سایت آفتاب مرودشت، نظر سنجی را با عنوان ”به نظر شما غیر علنی بودن جلسات شورای و عدم دعوت از رسانه ها و مردم شهر چه دلیلی می تواند داشته باشد؟” بر روی صفحه اول خود قرار داده است.

این در حالی است که قانون حق اطلاع یافتن از مسائل شورا و شهرداری و سایر نهادهای خدماتی  را برای مردم قائل شده است و این نهادها موظف به اطلاع رسانی در مورد فعالیت های خود هستند.

علیرغم تاکید صریح قانون، باید دید چه چیزی باعث می شود جلسات شورای چهارم شهرستان مرودشت، پس از انجام تغییرات در اعضا،، غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود؟

از آخرین حضور رسانه ها در جلسات شورای شهر ۶ ماه می گذرد و اصحاب رسانه در این مدت سکوت کرده اند تا ببیند چه تدبیری از سوی شورای چهارم اندیشیده خواهد شد ؟!

نمونه بارز این کم لطفی شورای اسلامی چهارم شهر مرودشت، در قضیه انتخاب شهردار در جلسه ای بدون حضور رسانه ها صورت گرفت که با توجه به اینکه حدود ۲۰ نفر برای تصدی این پست انتخاب شده بودند در یک اقدام ناگهانی  و بهت همگان یکی از اعضای شورای چهارم بر صندلی شهرداری تکیه زد.

توقع رسانه ها براین است که در جلسات شورای شهر حضور داشته و اقدامات شورای شهر را جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع مردم شهید پرور مرودشت برساند.

دقیقا پس از ریاست فریدون اتابکی که سابقه ی حضور در شورای سوم را دارد، از حضور اصحاب رسانه در جلسات شورای شهر ممانعت به عمل آمد واز آنجایی که شورای سوم هیچگاه تعامل خوبی با رسانه ها نداشت، این سوال پیش خواهد آمد که آیا شورای چهارم رویه ی شورای سوم را پیش خواهد گرفت؟

به نظر می رسد با پرداختن سایت آفتاب مرودشت به این موضوع، دامنه ی انتقادات و شکستن این حباب شیشه ای پیرامون شورای چهارم در رسانه های مرودشت بیشتر و گسترده تر شود.

برای نمایش عکس در ابعاد واقعی روی آن کلیک کنید.

Untitled

 1. حسن   خرداد ۲۴, ۱۳۹۳  

  یعنی بعد این همه مدت کسی نفهمیده توی شورا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  وقتی کسی برای رسیدن به شورا ۱۰۰ میلیون خرج می کنه باید هم جلسات را غیر علنی برگزار کنه تا بتونه اون را جبران کنه!!!
  حالا دلیلش را فهمیدید؟


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
 • دريافت مرودشت
 • آرشيو
 • تازه های خبر
  پیشنهاد سردبیر