۱۴:۲۹:۲۶ - چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
اتفاقی که می تواند دنیا را دگرگون سازد! /این دختر مرودشتی مدعی است داروی HIV را کشف کرده است
نمی دانم این مصاحبه و شخص مصاحبه شونده و موضوع مورد بحث چقدر جدی گرفته شود اما امیدوارم خوانندگان قبل از پیشداوری آنرا بخوانند، شاید آنان هم پس از خواندن این مصاحبه به حقیقتی پی ببرند که متأسفانه قرن هاست تحت الشعاع ناباوری و خود کم بینی قرار گرفته است. این حقیقت که «ما می

hiv-576x1024

نمی دانم این مصاحبه و شخص مصاحبه شونده و موضوع مورد بحث چقدر جدی گرفته شود اما امیدوارم خوانندگان قبل از پیشداوری آنرا بخوانند، شاید آنان هم پس از خواندن این مصاحبه به حقیقتی پی ببرند که متأسفانه قرن هاست تحت الشعاع ناباوری و خود کم بینی قرار گرفته است. این حقیقت که «ما می توانیم!» هرچند باورش کمی یا شاید خیلی سخت باشد!

***

 

– لطفأ خودتان را معرفی کنید.

-مریم سجادیان هستم، ۲۵ ساله متولد و اهل مرودشتم. تحصیلاتم دیپلم تجربی است.

 

– مقداری از فعالیت های گذشته خود بگویید.

– ۷ سال سابقه پژوهش و تحقیق در پژوهش سرای دانش آموزی ابن سینای مرودشت را دارم. فعالیت خود را با حمایت های آقای نبی و خانم فهیمه فلاحی به عنوان مدیر و معلم پژوهش سرا آغاز کردم. پس از مدتی، از طرف پژوهش سرا، به دانشگاه شیراز معرفی شدم و آنجا زیر نظر دکتر موسی صالحی و دکتر جولائی تحقیقاتم را ادامه دادم.

 

– تحقیقات شما در چه زمینه هایی بوده است؟

-ساختن داروهای گیاهی جهت درمان ناباروری خانمها و آقایان، محلول شست و شوی گوش در سنین مختلف، درمان انواع کیست (مانند کیست های کبد، کلیه، معده، رحم و …) و هپاتیت C.

 

– و درمان HIV ؟؟

– بله! ۴ سال است که شروع به تحقیق و ساخت دارویی کاملأ گیاهی و موثر در درمان بیماریHIV کرده ام که عملکرد آن، هم برروی سیستم دفاعی بدن و هم بر کنترل و کاهش ویروس به اثبات رسیده است.

 

– ادعای خود را چگونه اثبات نمودید؟

– این دارو را بر روی سه بیمار مبتلا به HIV و هپاتیت C به صورت داوطلبانه آزمایش کردم که نتایج آن نشان از بهبودی قابل توجه هر سه بیمار، طی کمتر از ۳ ماه، دارد که تمام مدارک و آزمایشات آنها موجود است. حتی در مورد هپاتیت C تعداد و ویروس هر سه بیمار به صفر رسیده است.

 

– شرایط بیماران چه بود و چرا حاضر شدند با شما همکاری کنند؟ شما که تحصیلات آکادمیک ندارید!

-یکی از این افراد چنان وضعیت ناامید کننده ای داشت که اگرچه زیاد من را باور نداشت ولی به قول خودش، چیزی هم برای از دست دادن نداشت. وزن این بیمار در طول یک سال، از ۹۰ به ۷۰ کیلوگرم رسیده بود. توانائی انجام فعالیت های روزمره را نداشت و بسیار کم اشتها شده بود و این روند سیر نزولی داشت. وی بسیار ناامید بود و به گفته خودش، بارها آرزوی مرگ کرده بود اما ظرف چند ماه به حالت طبیعی بازگشت. تعداد گلبول های سفید او از حدود دو هزار که بسیار پایین و خظرناک است به شش هزار رسید در حالی که فرم طبیعی انسان سالم چهار هزار تا ده هزار می باشد. یکی از دیگر بیماران، تعداد ویروس هایش در آخرین آزمایش ویروس شماری که در تنها آزمایشگاه مخصوص این کار در تهران صورت گرفته بود، به ۲۰ هزار رسید؛ در حالی که سال گذشته پس از ۲ ماه استفاده از داروی من به صد و هفتاد رسیده بود که می شود حدس زد تعداد آنها قبل از مصرف این دارو، چندین میلیون بوده چرا که کاهش ویروسها با افزایش گلبول ها سفید و CD۴ ( سی دی فور ) و درصد لنفوسیت ها همه در فرم طبیعی می باشند.  

 

– بیماران تحت درمان شما اهل مرودشت هستند؟

-البته اسرار بیماران باید حفظ شود، مخصوصاً که این بیماران دائما نگران گمنام ماندن خود و مسئله انگ و تبعیض هستند که این مسئله، حتی در شدت بخشیدن به بیماری تاثیر دارد. مهم نیست که این بیماران اهل کجا هستند، مهم این است که قدمهای موثری در درمان این بیماری مهلک برداشته شود.

 

– با این حساب شما ادعا دارید که داروی شما میتواند مبتلاdان به HIV و هپاتیت را بهبود ببخشد؟

-این دیگر یک ادعا نیست! برای من و بیمارانم، خانواده ها و دوستانشان اثبات شده است. حتی در فیلم مستندی که با محفوظ ماندن هویتشان ساخته شده است، صحت گفتار من را تأیید کرده اند. مدارک آزمایشگاهی غیر قابل انکاری نیز در این مورد در دست است داروی من قادر به افزایش سیستم دفاعی بدن می باشد که در تیجه باعث کاهش ویروس می شود. من حاضرم در هر آزمایشگاهی با هر متدی که عملی باشد ظرف مدت کوتاهی این ادعا را اثبات کنم.

 

– شما حاضرید در صورت همکاری نهادهای ذیربط جهت بهبود تعداد بیشتری از بیماران فعالیت کنید؟

-بله ! صد در صد! من حاضرم هر تعداد بیمار که در اختیارم بگذارند و در هر محیط و مکانی که مسئولین ذیربط، صلاح بدانند مداوای بیماران را شروع کنم و حتی در صورت ثبت دارو به نام خودم، فرمول ساخت آن را در اختیار پزشکان و پژوهشگران وزارت بهداشت قرار دهم تا دارو به صورت سرم تهیه شده و در اختیار بیماران قرارگیرد و حتی آن را به خارج از کشور صادر کنیم.

 

– این داروها عوارض جانبی هم دارد؟

-خیر، این داروها به دلیل ساختار خاص گیاهی آن، و با دوز حساب شده، تاکنون که حدود ۲ سال است بر روی بیماران امتحان شده هیچ عوارض جانبی نداشته است بلکه بیماران وضعیت عمومی خوبی از نظر جسمی، روحی و روانی دارند.

 

– چراتا کنون این موضوع فوق العاده مهم را مخفی نگه داشته اید؟

-اول اینکه من تحصیلات آکادمیک ندارم و سنم کم است و این خود نوعی ناباوری ایجاد می کند. ثانیا می خواستم موضوع زمانی رسانه ای شود که قادر به دفاع از آن باشم و اثبات شده باشد و سوم اینکه نیاز به آزمون و خطا و کسب تجربیات بیشتری داشتیم و باید مطمئن می شدم که بیماری آنها دوباره عود نکند.

 

– چطور متوجه شدید گیاهان به خصوصی وجود دارد که می تواند در بهبود شرایط مبتلایان به HIV موثر باشد؟

– از طلب بوعلی سینا و مطالعات کتب آن حکیم بزرگ، پی بردم داروی هر بیماری ای در دل طبیعت موجود است. در کتاب قانون بو علی سینا آمده است وقتی بیماری ای وجود دارد، ابتدا باید علت آن را فهمید سپس با ضد آن، به درمان بیماری موردنظر پرداخت. یک مبتلا به HIV به دلیل ضعف سیستم دفاعی بدن، سلامت خود را از دست می دهد لذا من به دنبال گیاهی بودم که گلبول های سفید را افزایش دهد و پس از کسب تجربیاتی، روی دیگر گیاهان نیز کارکردم تا توانستم گیاهی پیدا کنم که خود ویروس را هم از بین ببرد.

 

از اینکه وقت خود را در اختیار این هفته نامه گذاشتید سپاسگزارم.

«مصاحبه از سعید قائد شرف»

هفته نامه مرودشت

 1. غلام   شهریور ۲۰, ۱۳۹۳  

  آفرین به این شیر دختر مرودشتی. ایشالا موفق باشند

 2. محمد دبیری   شهریور ۲۰, ۱۳۹۳  

  سلام. امیدوارم اونایی که مدعی حمایت از شهر و جوانانش هستن نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشن و حداقل امکانات رو برای این خانم فراهم کنن. خسته نیاشید

 3. پیمان   شهریور ۲۲, ۱۳۹۳  

  خیلی خوبه که///
  اگه واقعیت داشته باشه
  این خبر با ید مثه بمب صدا کنه که///
  پس چرا
  خبری نیست هنوز….
  ایشالله موفق باشن و داروشون جواب بده

  • حمید   شهریور ۲۲, ۱۳۹۳  

   من با نظر پیمان موافقم. خب زحمتش یه درخواست مصاحبه با خبرگزاری های مهم مثل فارس مهر تسنیم هست
   به عنوان همشهری تبریک میگم

   • علی   شهریور ۲۲, ۱۳۹۳  

    چرا حالا خبرگزاری های که مربوط به سپاه هست ؟

 4. سحر حبیب زاده   مهر ۲۶, ۱۳۹۳  

  خانم سجادیان همکلاسی دوران ابتدایی و همسایه ما بودن من واقعا بهشون افتخار می کنم و ارزوی موفقیت براشون دارم.از ته دل خوشحالم که به چنین موفقیتی رسیدند.

 5. تامی   بهمن ۹, ۱۳۹۶  

  مگه میشه مگه داریم قطعا ادعایی بیش نیست……البته عذرخواهی میکنم ببخشید

 6. بی نام   بهمن ۹, ۱۳۹۶  

  انقدر ساده نباشید. مردم ما چرا انقدر بیخودی جوگیر میشن. لطفا عقلتون رو هم به کار بندازید. تو علم چیز گوتره ای نداریم. علم بدون آموزش به وجود نمیاد. هر کس کاردستی درست کنه مخترع نیست. همه کس هم بیخودی مکتشف نمیشن. داروهای گیاهی رو دست هر کس بدی به ادم بخورونه یه تاثیری رو بدن میزاره. درمان تا تاثیر خیلی متفاوته. لطفا بیخودی کسی و بالا نبرید. چون دودش تو چشم همین مردم بدبخت میره.

 7. محمد   بهمن ۱۱, ۱۳۹۶  

  سلام .تبریک به خانم سجادیان و تمامی کسانی که در این عرصه کمک کردند.چه جوری میشه ایشان را ملاقات کنیم

 8. بابک   فروردین ۲۹, ۱۳۹۷  

  سلام. امیدوارم حقیقت داشته باشه، کار شما خدمت به کل هفت میلیارد انسان کره زمین است اسمتان باید در تاریخ ثبت بشه. بسوزه چشم افرادی که بحساب تحصیلات آکادمیک دارن و پزشک شدن فکر پولدار شدن هستن نه خدمت به مردم. خداوند بزرگ یارتان


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
 • دريافت مرودشت
 • آرشيو
 • تازه های خبر
  پیشنهاد سردبیر