۸:۳۸:۴۵ - پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶
مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی فارس خبر داد؛
افزایش مساحت شهرک‌ های صنعتی در مرودشت
مساحت شهرک صنعتی در مرودشت ۱۰ هکتار افزایش یافته است.   به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران در یک سال اخیر طرح الحاق اراضی ۱۰ هکتار به مساحت قبلی اینشهرک صنعتی انجام و مساحت آن به ۵۱ هکتار افزایش یافته است.   وی با اشاره به

مساحت شهرک صنعتی در مرودشت ۱۰ هکتار افزایش یافته است.

 

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران در یک سال اخیر طرح الحاق اراضی ۱۰ هکتار به مساحت قبلی اینشهرک صنعتی انجام و مساحت آن به ۵۱ هکتار افزایش یافته است.

 

وی با اشاره به موقعیت بی‌نظیر شهرک صنعتیفتح‌آباد مرودشت برای سرمایه‌گذاری و استقرار واحد‌های صنعتی بیان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهرک صنعتی، و نزدیکی با خط ریلی راه آهن شیراز- اصفهان سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی فتح‌آباد توجیه اقتصادی بالایی دارد.

 

فتوحی افزود: در حال حاضر در این شهرک صنعتی ۵۷ قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان منعقد شده، که از این تعداد ۲۰ واحد با اشتغال ۲۸۰ نفر در مرحله بهره‌ برداری و ۳۷ واحد نیز در مرحله ساخت و ساز است.


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
  • دريافت مرودشت
  • آرشيو
  • تازه های خبر
    پیشنهاد سردبیر