۱۲:۵۹:۰۸ - پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
درخشش بابک قلی زاده در جشنواره ملی موسیقی جوان
بابک قلی زاده، هنرمند نونهال مرودشتی در جشنواره ملی موسیقی جوان، رتبه برتر را در بخش “نی” به دست آورد.   به گزارش پارس دشت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برگزیدگان دهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش‌های موسیقی نواحی، موسیقی کلاسیک و موسیقی دستگاهی معرفی شدند و لوح تقدیر و جایزه خود

5156553_975

بابک قلی زاده، هنرمند نونهال مرودشتی در جشنواره ملی موسیقی جوان، رتبه برتر را در بخش “نی” به دست آورد.

 

به گزارش پارس دشت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برگزیدگان دهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش‌های موسیقی نواحی، موسیقی کلاسیک و موسیقی دستگاهی معرفی شدند و لوح تقدیر و جایزه خود را دریافت کردند.

 

926764_o4wkfesb

آیین تقدیر و اهدای جوایز دهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان در رده‌های سنی (الف)، (ب) و (ج) شامگاه ۲۴ شهریورماه همزمان با اختتامیه این رویداد در تالار وحدت برگزار شد.

 

بر این اساس در بخش های مختلف، نفرات زیر حائز رتبه های برتر گردیدند:

 

 برگزیدگان بخش موسیقی دستگاهی 

در ساز نی رده سنی (الف) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به بابک قلی زاده از مرودشت فارس به عنوان رتبه اول، علیرضا محمدی از قم به عنوان رتبه دوم و فرنوش اصلانی از تهران و رضوان پوراسمعیلیان گهرتی از آباده فارس مشترکا به عنوان رتبه سوم اهدا شد.

در رده سنی(ب) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به کیارش بکتاشیان اصفهانی از اصفهان به عنوان رتبه اول، مهران قاسمی فلاورجانی از فلاورجان و سجاد شاهرخی از خوانسار مشترکا به عنوان رتبه دوم و آرمان خوشبویی از اصفهان به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

در رده سنی(ج) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و سوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را مشترکا به سید علی حسینی از قزوین و امین کری وند از الیگودرز به عنوان رتبه دوم اهدا کردند.

 

 

تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی در بخش بخش ویژه موسیقی دستگاهی (حفظ کل ردیف) به عارف شاهدی نواز خلجان از تبریز، آریا طبیب زاده قمصری از همدان، حسین خوش چهره زیبا از تهران و سید علی حسن دخت تعلق گرفت.

 

در شاخه ساز تار رده سنی (الف)، علی قنبری ایلخچی از تبریز رتبه اول، محمدعلی نکیسایی از شیراز رتبه دوم و سید علی نظام الدینی از اراک رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در رده سنی(ب) کامیاب عشقی نژاد فرد از تهران رتبه اول، نسترن گیو قصاب از تهران رتبه دوم و آرمان توکلی از تهران و پانیذ مجاهدنیا از کرج مشترکا رتبه سوم را همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در رده سنی(ج) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره به رضا ابراهیمی کلاریجانی از تهران به عنوان رتبه اول و پدرام دانشفر از تهران به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت . هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداده.همچنین هیأت داوران با اهدای لوح از امیرحسین مهرائی حمزه کلایی از کرج در رده سنی (الف) تقدیر کردند.

 

در شاخه ساز سه تار رده سنی (الف) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره مشترکا به  نصرت اله اکبری از ساری و محسن تقی پور از رشت به عنوان رتبه اول و سینا سلطان پور هریس از اهر به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداد.

در رده سنی(ب) امیرحسین احمدخانی از تهران رتبه اول، امیررضا پاک نژاد از تهران و سارا ایمانی از همدان مشترکا رتبه دوم و محمدجواد احمدزاده از تهران رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در رده سنی(ج) رضا اسدی از بندرعباس رتبه اول، امید اسدی از قزوین رتبه دوم ، مازیار کنعانی از اصفهان و مهرداد اسماعیلی از شیراز مشترکا رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

 

در شاخه ساز سنتور رده سنی (الف)، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره به عارف شاهدی نواز خلجان از تبریز به عنوان رتبه اول، آرمان مهدیه نجف آبادی از نجف آباد به عنوان رتبه دوم و پوریا تقی پور از کرج به عنوان رتبه سوم اهدا شد.

در رده سنی(ب)، کیارش داودی ازاهواز رتبه اول و فرهاد امینی ملکی از تهران رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداده بود.

در رده سنی(ج) نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره به فرزین کشاورز از تهران به عنوان رتبه اول تعلق گرفت. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم و سوم تشخیص نداد.

 

همچنین هیأت داوران از کارن احمدی از سنندج به عنوان جوان ترین شرکت کننده در بخش موسیقی دستگاهی با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر ویژه کردند.

 

در شاخه ساز قانون رده سنی (الف) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره مشترکا به بهار امراللهی و سید پارسا میر اسدی از تهران به عنوان رتبه اول، ستایش حامدی از تهران به عنوان رتبه دوم و آیناز راثی از تهران به عنوان رتبه سوم رسید.

در گروه سنی(ب) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان را شایسته رتبه تشخیص نداده بود.

در رده سنی(ج) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و سوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی را به یاسمن نجم الدین از سمنان به عنوان رتبه دوم اهدا کردند.

 

در شاخه ساز کمانچه رده سنی (الف)، آریا طبیب زاده قمصری ازهمدان رتبه اول، سهراب بحیرائی از نهاوند رتبه دوم و نگین محمدی از تهران رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در رده سنی(ب) فردین میرزا حسینی از تهران رتبه اول ، بهنام بیات از همدان رتبه دوم و فرزان پورعارف از بیرجند رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در رده سنی(ج) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره مشترکا به احمد پور ابوقداره از کرمانشاه و سید مهبد نبوی تهرانی از آمل به عنوان رتبه اول و سید محمدصادق شاهولایتی از خوانسار به عنوان رتبه دوم تعلق گرفت. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداده بود.

 

در شاخه ساز عود رده سنی (الف)، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره مشترکا به محیا قلی بیکیان و بهار بدیعی تبار از تهران به عنوان رتبه اول و آرمین صفاتی از مراغه به عنوان رتبه دوم تعلق گرفت.هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداد.

در رده سنی(ب) نیز حجت فرجیان از تهران رتبه اول و آریا لطیف پور از تهران رتبه دوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداده بود.

 

در شاخه آواز رده سنی (الف)، هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان را شایسته رتبه تشخیص نداده و با اهدای لوح از محمدرضا صالحی مقدم از اصفهان تقدیر کردند.

در رده سنی(ب) محمدامین مجیبی از تهران رتبه دوم و پوریا عابدینی از ابهر و علی قدیری از شهر گز مشترکا رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص نداده بود.

در رده سنی(ج) صادق مرادی از تکاب رتبه اول، سید علی حسن دخت از اصفهان رتبه دوم و مهرداد مرادمند جزی از شاهین شهر رتبه سوم را به همراه تندیس ، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

 

در شاخه ساز تنبک رده سنی (الف) منصور صادق نژاد نائینی از اصفهان رتبه اول، ستار محمدی از بهارستان و آرین یزدانی از اصفهان مشترکا رتبه دوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداده بود.

در رده سنی(ب) امیر سلیمانزاده از اصفهان رتبه اول، عرفان بطلانی اصفهانی از ساوه رتبه دوم و سینا باقری از شهرضا رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند.

در رده سنی(ج) نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مهسا نساج پور اصفهانی از سپاهان شهر به عنوان رتبه اول، جواد علیرضایی دیزیچه از مبارکه به عنوان رتبه دوم و مصطفی هاشم زاده از اصفهان به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

 

برگزیدگان بخش موسیقی نواحی 

در بخش موسیقی مازندران هیأت داوران نفرات اول تا سوم انتخاب نکردند. رده سنی (الف) سید محمدرضا محمدی سیدکلایی نوازنده «دوسرکوتن»، دوتار از قائم شهر وسید ابوالفضل مختاری سنگدهی نوازنده لله‌وا از ساری ،در رده سنی (ب) حمیدرضا قیاسی نوازنده لله‌وا از آمل و در رده سنی (ج) سید مهبد نبوی تهرانی نوازنده کمانچه از آمل را به عنوان برگزیده انتخاب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را اهدا کردند.

همچنین در این بخش هیأت دوران با اهدای لوح تقدیر از سامی گل زاده گنگرج نوازنده لله وا در گروه سنی (الف) از آمل و امیرحسین جعفری خواننده موسیقی مازندرانی درگروه سنی (ب) تقدیر کردند.

 

در بخش موسیقی لرستان، ساز کمانچه لری رده سنی (الف)، سبحان امرائی از کوهدشت رتبه اول، سهراب بحیرائی از نهاوند رتبه دوم و رضا جایدری از خرم آباد رتبه سوم را کسب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را دریافت کردند.

در رده سنی (ب)، میلاد علیپور راد از کوهدشت رتبه اول، سید سعید سلامتی ضرون از شهر قدس رتبه دوم و حسن سالاروند از دورود رتبه سوم را کسب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را دریافت کردند.

در رده سنی (ج) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و دوم نداستند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به صورت مشترک به میلاد فلاحی از دورود و یونس غلام زاده علم از خرم آباد به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

در بخش سرنای لرستان، رده سنی (الف) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی هیأت داوران به امیرحسین بسطامی و شاهرخ پیمانی از خرم آباد تعلق گرفت.

 

دربخش موسیقی آذری، ساز تار آذری رده سنی (الف) هیأت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به فرزین انگوری رازقی از تبریز به عنوان رتبه اول، شهریار مشتاقی از تبریز به عنوان رتبه دوم و یانار رنجبریان اصل از تبریز به عنوان رتبه سوم تقدیم کردند.

در رده سنی(ب) نیز جهانگیر ملکی از شهر جدید سهند و شهریار الهی از مشکین شهر مشترکا رتبه اول را کسب کردند و تندیس ، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را دریافت نمودند.

هیأت داوران در این رده سنی هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم و سوم تشخیص نداده اند.

در رده سنی(ج) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به المان اطهری از خوی به عنوان رتبه اول، بهروز اسکندری از زنجان به عنوان رتبه دوم و سعید ضاربی از میانه به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

 

در بخش ساز کمانچه آذری رده سنی (الف) نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از سوی داوران به چیچک شاطرزاده تبریزی از تبریز به عنوان رتبه اول، آراز عباسی لشنلو از ارومیه به عنوان رتبه دوم و رضا محمدی از تبریز به عنوان رتبه سوم اهدا شد.

در رده سنی(ب) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه تشخیص ندادند و در رده سنی(ج) از مسعود رضا قلی زاده از میانه نیز با اهدای لوح، تقدیر کردند.

هیأت داوران همچنین در ساز نقاره آذری رده سنی ج از سید امیر آل نبی از تبریز، در ساز قوپوز گروه سنی (الف) از اسماء میکائیلی از مشکین شهر تقدیر کردند.

 

در بخش موسیقی ترکمن، ساز دوتار ترکمن نیز هیأت داوران شرکت کننده ای را به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب نکردند و رده سنی(ب) لقمان امانیان و همرا پورقاز در رده سنی(ج) از بندر ترکمن شایسته تقدیر ویژه دانستند و لوح تقدیر وجایزه نقدی را به این دو نوازنده تقدیم کردند.

 

در بخش موسیقی بوشهر، ساز نی انبال گروه سنی(ج) هیأت داوران محسن آقایی عطا آباد و ساناز یوسفی بوشهری از بوشهر را شایسته تقدیر ویژه دانستند و لوح تقدیر وجایزه نقدی را به این دو نوازنده اهدا کردند.

 

در بخش موسیقی شرق و جنوب خراسان، ساز دوتار رده سنی (الف) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص نداده و تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی خود را به یاسمین تنها از مشهد به عنوان رتبه دوم و محمد امین شیری از تایباد و کیان واحدی از تربت جام مشترکا به عنوان رتبه سوم دادند.

در رده سنی(ب) نیز هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول ندانستند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را به همایون حامدی از تربت جام به عنوان رتبه دوم و مصطفی تیموری از تربت جام به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان رده سنی(ج) را شایسته رتبه اول تشخیص نداده و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را مشترکا به علی شیری مشهدریزه از تایباد و علی پورعطایی محمودآبادی از تربت جام به عنوان رتبه دوم و نیز مشترکا به ساویس آقامحمدی ازتربت جام و فریبا پورعطایی محمودآبادی از تربت جام به عنوان رتبه سوم تقدیم کردند.

در این بخش همچنین از سجاد رضایی نسب نوازنده دوتار شهر تایباد تقدیر شد.

در شاخه آواز تربت جام نیز تندیس، لوح تقدیر و جیازه نقدی به مبین دُرپور به عنوان برگزیده و لوح تقدیر جشنواره به محمدامین امینی خلیلی به عنوان تقدیر شونده تعلق گرفت.

 

در بخش دوتار موسیقی شمال خراسان رده سنی (الف) مهدی عقیقی علی آباد از قوچان رتبه اول، مصطفی اسلامی از شهریار و فرهاد اسلامی از شیروان مشترکا رتبه سوم را کسب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را دریافت کردند. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداده بودند.

در رده سنی(ب) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به سعید هوشمند از شیروان به عنوان رتبه دوم و مشترکا به شهاب رضازاده از شیروان و امیر پاشا آذری از تهران به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

در رده سنی(ج) نیز حسن تایانلوی بیک از شیروان و مظاهر حدادیان فاروجی از فاروج مشترکا رتبه اول، اعظم کارگر فلاح از شیروان و مریم مروّج از قوچان مشترکا رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره کسب کردند. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداد.

در این شاخه همچنین هیأت داوران با اهدای لوح از دیانا رجبی پر کنی از مشهد تقدیر کردند.

 

در بخش ساز تنبور رده سنی (الف)، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به پویا عباسی از کرمانشاه به عنوان رتبه اول ، حافظ کریمی ازکرند غرب به عنوان رتبه دوم و وریا کریمی از کرند غرب و بهداد رضایی از صحنه مشترکا به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

در رده سنی(ب) سهیل رستمی از کرمانشاه رتبه اول، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را کسب کرد.هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را به سید سروش رحیمی نیا از تهران و علی مومیوند از همدان را مشترکا به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

در گروه سنی(ج) نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره مشترکا به رامتین کاکاوندی از صحنه و میلاد محمدی برشاهی از کرمانشاه به عنوان رتبه اول، ادریس غلامی بیامه از اندیشه به عنوان رتبه دوم و مصطفی عزیزی از کرمانشاه به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

 

بخش آواز و تنبور نیز هیأت داوران در رده سنی (الف) سجاد رضایی از سرپل ذهاب را به عنوان برگزیده انتخاب و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را به او اهدا کردند همچنین در رده سنی(ب) علی کمالی از دالاهو رتبه اول، سیروان شیروئی از دالاهو رتبه دوم و حامد ناجی از الوند رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در گروه سنی(ج) هیچ شرکت کننده ای حضور نداشت.

 

در شاخه ساز دف رده سنی (الف) وحیده نقیبی از ایلخچی رتبه اول ، کی‌ناز کیاالوندی از گرگان رتبه دوم و امیر مرادی از صحنه رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

در رده سنی(ب)، بر اساس نظر هیأت داوران، تمام اجراها در این گروه سنی از سطح بسیار خوبی برخوردار بود و رقابت بین شرکت‌کنندگان بسیار نزدیک بود. بر این اساس تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به غزل میرزایی از شوشتر و منا ملایی از سنندج مشترکا به عنوان رتبه اول، شادی غلامی از سنندج به عنوان رتبه دوم و غزل رحیمی از اهواز به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

در گروه سنی ج نیز سامان میمنت از قروه رتبه اول، رامتین کاکاوندی از صحنه رتبه دوم و مشترکا علی پورعطایی محمودآبادی از تربت جام و نازنین نره ائی از بوشهر رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

 

در شاخه ساز نرمه نای و ضرب کردی تندیس، لوح تقدیر و جایزه جشنواره به دونوازی نرمه نای کیومرث محمودی و اسماعیل محمودی از بوکان به عنوان رتبه اول، دونوازی نرمه نای و ضرب کردی مژگان سیدی بوکانی (نرمه نای) و مژده سیدی بوکانی (ضرب کردی)از بوکان به عنوان رتبه دوم و مشترکا دونوازی نرمه نای و ضرب کردی آروین دباغی (نرمه نای) و امید دباغی (ضرب کردی) از بوکان و کریم صالحی یکشوه (نرمه نای)و متین حسینی (ضرب کردی) از بوکان به عنوان رتبه سوم اهدا شد.

 

در بخش آواز هوره نیز هیأت داوران با اهدای لوح، جایزه نقدی و تندیس از سجاد رضایی از شهر سرپل ذهاب تقدیر ویژه کردند.

 

برگزیدگان بخش موسیقی کلاسیک 

در شاخه ساز ویلن رده سنی (الف)، ترگل کریمی مقدم از کرج و نگارالسادات میرلوحی از اصفهان به طور مشترک رتبه اول، سید دانیال خلیفه ازکرج رتبه دوم و فاطمه بلادر از تهران رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند.

در رده سنی(ب) علیرضا خلج اسمعیلی و مهران دبستانی از تهران مشترکا رتبه اول و شکیبا خسروی از تهران رتبه دوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند. هیأت داوران همچنین هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداده بود.

در رده سنی(ج)، هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به ملودی برومندنژاد از تهران به عنوان رتبه دوم و افسانه مزرعتی از کاشان به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

 

در شاخه ساز ویولا رده سنی (الف) شرکت کننده ای حضور نداشت بر این اساس تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره در رده سنی(ب)،مشترکا به پرنیان آقایانی و روزبه حجت پناه از تهران به عنوان رتبه دوم و آریان زمانی علویجه از اصفهان به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت. همچنین هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص نداده بود.

در گروه سنی(ج)، نیلوفر هادی سهی از تهران رتبه اول و وحید دلاور از شیراز رتبه سوم را به همراه همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداده بود.

 

در شاخه ساز ویلنسل رده سنی (الف)، هیأت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به هاله آخوند سامانی از کرج به عنوان رتبه سوم اهدا کردند و هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و دوم تشخیص ندادند.

در گروه سنی(ب) میر نوید حمیدی از تبریز رتبه اول، منا ایقانی از گرگان رتبه دوم و یاسمن کوزه گر ازتهران رتبه سوم را همراه با تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند.

در رده سنی(ج) محمدحسین غریبی هشتجین از تهران رتبه اول و سهراب ملک زاده آملی
از تهران رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.در این رده سنی هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه دوم تشخیص نداده بود.

 

در ساز پیانو رده سنی (الف) نگار مرادی از تهران رتبه اول، شیدا فرزین ازکرج و محیا محرومی از مشهد مشترکا رتبه دوم و هستی آریان نیا ازکرج رتبه سوم را با تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند.

در رده سنی(ب) تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از سوی داوران به ماهور اربابیان از تهران به عنوان رتبه دوم و افشین نصرتی از تهران به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت همچنین هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص ندادند.

در رده سنی(ج) نیز تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از سوی داوران به پوریا رمضانیان باجگیران از مشهد و فواد(حامد) سلج محمودی از آبادان مشترکا رتبه دوم تعلق گرفت. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.

 

در شاخه ساز گیتار، رده سنی (الف) سیده پری ناز حیدری نژاد از تهران و مبینا یوسفی قرائی ازگرگان مشترکا رتبه اول، تابا خادمی کلانتری از تهران رتبه دوم و مرتضی الماسی ازکرج رتبه سوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی کسب کردند.

در رده سنی(ب) هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول و دوم تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی جشنواره را مشترکا به نیما سلطانیه از رشت و سینا درخشی چوان علیا از تبریز به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

در گروه سنی(ج) نیز هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه اول تشخیص ندادند و تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی جشنواره به وحید مهری از تهران به عنوان رتبه دوم و مهراد نجفیان از تهران و حسین مصدق ازگرگان مشترکا به عنوان رتبه سوم اهدا کردند.

 

در شاخه ساز فلوت رده سنی (الف) تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی جشنواره از سوی هیأت داوران به نگار نراقی از تهران به عنوان رتبه اول، آرین فیروزیان از تهران به عنوان رتبه دوم و دُرسا سلیمی از بندر انزلی به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

در رده سنی(ب) تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی جشنواره از سوی هیأت داوران به بهرنگ الگامه از شیراز به عنوان رتبه اول، ریحانه حاجی محمد از تهران به عنوان رتبه دوم و علی چوپانی نژاد از اصفهان به عنوان رتبه سوم تعلق گرفت.

در گروه سنی (ج) هیچ شرکت کننده ای وجود نداشت.

 

در شاخه ساز ابوا رده سنی (الف) آسمان اسماعیل زاده از تهران رتبه اول و پارمیدا سلطانی از تهران رتبه دوم را به همراه تندیس، لوح تقدیر وجایزه نقدی جشنواره دریافت کردند. هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداده.

همچنین در گروه سنی (ب) هیچ شرکت کننده ای وجود نداشت.

در گروه سنی(ج) نیز هیأت داوران با اهدای لوح از حسام صدفی نژاد از تهران تقدیر کردند.

 

در شاخه ساز کلارینت نیز در گروه های سنی (الف) و (ج) هیچ شرکت کننده ای وجود نداشت بر این اساس هیأت داوران تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را در رده سنی ب به پانیذ شفایی از تهران به عنوان رتبه اول و غزل فقیهی از تهران به عنوان رتبه دوم اهدا کردند. در این رده همچنین هیأت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را شایسته رتبه سوم تشخیص نداد.


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
  • دريافت مرودشت
  • آرشيو
  • تازه های خبر
    پیشنهاد سردبیر