خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۷/۰۸ ۱۶:۰۸
شناسه خبر : 16417

درخشش نویسندگان مرودشتی در نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج

نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج با درخشش نویسندگان مرودشتی به کار خود پایان داد.   به گزارش دریافتی پارس دشت، اختتامیه نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج با حضور رئیس بسیج هنرمندان کشور در شهرکرد برگزار شد و داستان های دو نویسنده مرودشتی از میان نویسندگان سراسر کشور به عنوان آثار برتر این بخش معرفی گردید. ...

s80a0847-copy

نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج با درخشش نویسندگان مرودشتی به کار خود پایان داد.

 

به گزارش دریافتی پارس دشت، اختتامیه نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج با حضور رئیس بسیج هنرمندان کشور در شهرکرد برگزار شد و داستان های دو نویسنده مرودشتی از میان نویسندگان سراسر کشور به عنوان آثار برتر این بخش معرفی گردید.

 

بر اساس این گزارش از میان بیش از ۲۰۰۰ اثر ارسال شده به جشنواره در بخش داستان کوتاه بزرگسال، ۶۰۴ داستان به جشنواره راه یافتند که پس از اعلام نتایج، عابدین زارع و مهدی زارع (م.آرام) از مرودشت، رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

 

در این بخش ساره نوروزی درونکلاه از مازندران رتبه سوم را کسب نمود و وحید حسنی هنزایی از یزد، جلال توکلی الله‌آبادی از یزد، رقیه کریمی از همدان، رضوان کریمی از اصفهان، محمدسعید احمدزاده از فارس، اعظم‌السادات سرآبادانی از تهران و لیلا امانی از همدان مورد تقدیر قرار گرفتند.