خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۴/۰۸/۰۸ ۱۴:۴۰
شناسه خبر : 10550

سخنی با عباس حبیبی رییس اداره ورزش و جوانان مرودشت: فوتبال مرودشت به کدام سو می رود؟

پارس دشت، حمیدرضا ظهرابی- یکی از مسئولینی که در مرودشت همیشه با روی باز از نقد زیر مجموعه خودش استقبال می نماید آقای عباس  حبیبی رئیس  اداره ورزش و جوانان  مرودشت  است. حداقل برای خود من ثابت شده که در مقابل انتقاد به جا از هیات های ورزشی و همچنین افراد زیر مجموعه اداره خودش، ...

IMG-20151030-WA0013

پارس دشت، حمیدرضا ظهرابی- یکی از مسئولینی که در مرودشت همیشه با روی باز از نقد زیر مجموعه خودش استقبال می نماید آقای عباس  حبیبی رئیس  اداره ورزش و جوانان  مرودشت  است. حداقل برای خود من ثابت شده که در مقابل انتقاد به جا از هیات های ورزشی و همچنین افراد زیر مجموعه اداره خودش، هیچگاه در مقابل منتقدین چشم بسته جبهه گیری ننموده، و به نوعی با روی باز نیز با این نقدها برخورد نموده است.

 

به هر حال در رابطه با حاشیه های پیش آمده برای فوتبال شهر روی سخنم با آقای عباس حبیبی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان مرودشت می باشد، بد نیست بدانیم  سال گذشته با توجه به حضور تیم پویندگان تلاش  در لیگ دسته سوم کشور روزنه هایی از رشد و شکوفایی دوباره در فوتبال مرودشت پدیدار شد و امید دوباره فوتبال دوستان به آینده ای روشن را زنده نمود. اما حذف تیم فوتبال پویندگان تلاش از لیگ دسته سوم بنا بر دلایلی خاص و سقوط این تیم به  مرحله پایین تر لیگ ،خاطر علاقمندان به ورزش شهر را مکدر ساخت! تیمی که با توجه به بازیکنان بسیار مستعد می توانست  ره صد ساله را یک شبه طی نماید! بر عکس ره سقوط به لیگ استانی را در یک شب، با تصمیمی عجیب(فروش سهمیه و حضور در لیگ یک استان) طی نمود.

 

هنوز خاطره بد حذف تیم پویندگان  از اذهان پاک نشده بود که بناگاه با تصمیمی شگفت انگیز (با توجه به داشتن تیم فوتسال شهرداری در مرودشت) امتیاز جدیدی  برای فوتسال مرودشت خریداری شد که با آن هم  با  مدیریت ضعیف  و انتخاب  ضعیف کادر مربیان و بازیکنان از طرف مسئولین این تیم هم به درب بسته خورد و راهی جز شکست نداشت! اول حکایت حذف تیم پویندگان تلاش از لیگ دسته سوم و حضور بناگاه در لیگ یک استان  که خود جای سوال دارد و بعد حذف فوتسال تخت جمشید از لیگ فوتسال کشور، حکایت «گل بود به سبزه نیز آراسته شد» را به ذهن متبلور می نماید!!!

 

در تابستان هم وضعیت نابسامان مدارس فوتبال و نبود کنترل بر نحوه آموزش آنها !!! برگزاری ضعیف لیگ های پایه فوتبال شهرستان و حتی برگزار نشدن برخی رده های سنی!!!  حال نیز خبر از خرید امتیاز  فوتبال در رده امید به گوش می رسد و تصمیمات جالبی در جهت اداره تیم

 

بنظر نگارنده هر چه زودتر رئیس اداره ورزش و جوانان مرودشت باید شخصا در مورد مشکلات پیش آمده راهکاری بیندیشدزمان در حال گذر است! و همه در فوتبال در حال پیشرفت، اما متاسفانه از فوتبال ما در مرودشت خبرهای خوشی به گوش نمی رسد!

بنظر می رسد، با این رویه اگر هر چه سریعتر چاره ای اندیشیده نشود دور از ذهن نیست که فوتبال مرودشت  به خاموشی مطلق فرو رود! تا بیشتر از این فوتبال  مرودشت زیان ندیده، شفاف سازی در رابطه با عملکرد هیئت فوتبال  در اولویت کاری ورزش مرودشت  قرار بگیرد.