خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۲۴ ۱۱:۴۴
شناسه خبر : 21736

لبخند رضایت بر لبان دانش آموز معلول نشست

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مرودشت در اقدامی خداپسندانه، لبخند بر لبان دانش آموز معلول مدرسه شهید بهرام کاووسی نشست.   با حضور مرتضی چراغی مدیر آموزش وپرورش مرودشت و حیدری معاون آموزش ابتدایی، ویلچر برقی تدارک دیده شده ،به دانش آموز معلول مرودشتی هدیه شد.   این کار خداپسندانه با مشارکت جمشیدی ...

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مرودشت در اقدامی خداپسندانه، لبخند بر لبان دانش آموز معلول مدرسه شهید بهرام کاووسی نشست.

 

با حضور مرتضی چراغی مدیر آموزش وپرورش مرودشت و حیدری معاون آموزش ابتدایی، ویلچر برقی تدارک دیده شده ،به دانش آموز معلول مرودشتی هدیه شد.

 

این کار خداپسندانه با مشارکت جمشیدی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس که از اعضای هیئت مدیره صندوق امید نیز هستند،چراغی مدیر آموزش وپرورش مرودشت ،حیدری معاون ایشان و مساعدت و پیگیری خانم امیرپور مدیر دبستان شهید بهرام کاووسی به انجام رسید.

 

زهرا روستایی فارسی دانش آموز معلول مرودشتی، محصلی موفق، که در گلستان خوانی نیز حائز رتبه برتر شهرستان شده است با این عمل خداپسندانه و زیبا اکنون شادی را از معلمین خود به سوغات برده است