۱۴:۴۵:۴۰ - چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
گشایش نمایشگاه محصولات فرهنگی کودک و نوجوان در تالار مهر
نمایشگاه محصولات فرهنگی و بازی های فکری کودک و نوجوان در تالار مهر مرودشت گشایش یافت.   به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، با حضور سید مختار امیری معاون عمرانی فرمانداری، شهرام صالحی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهراب عباسی رییس امور کتابخانه های عمومی شهرستان مرودشت و علاقمندان

نمایشگاه محصولات فرهنگی و بازی های فکری کودک و نوجوان در تالار مهر مرودشت گشایش یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، با حضور سید مختار امیری معاون عمرانی فرمانداری، شهرام صالحی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهراب عباسی رییس امور کتابخانه های عمومی شهرستان مرودشت و علاقمندان به حوزه کتاب، نمایشگاه کتاب و بازی های فکری کودک و نوجوان گشایش یافت.

 

سید مختار امیری معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان مرودشت در ابتدای این مراسم، ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی و هنری بیان داشت: خوشبختانه فضای فرهنگی شهرستان مرودشت با رویکرد این اداره در زمان مدیریت آقای صالحی، پویایی و نشاط خاصی پیدا کرده است و آثار رضایت آن را می توان در میان شهروندان و مخاطبان مشاهده نمود.

 

شهرام صالحی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت نیز در این مراسم با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در برپایی نمایشگاه کتاب گفت: شهرستان مرودشت ظرفیت برپایی یک نمایشگاه دائمی کتاب را دارد که امیدواریم بتوانیم مقدمات این کار را فراهم کنیم.

 

در ادامه با حضور معاون فرماندار، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس اداره کتابخانه های عمومی، عوامل مهدکودک مشکات و جمعی از علاقمندان حوزه کتاب، توسط فرزند شهید علی کشاورزی، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کودک و نوجوان گشایش یافت.

 

در این نمایشگاه بیش از دو هزار عنوان کتاب و صد و پنجاه بازی فکری از تاریخ ۵ دی ماه تا ۴ بهمن ماه، از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب (جمعه ها از ۵ عصر تا ۸ شب) جهت بازدید شهروندان به نمایش گذاشته شده است.

 


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
  • دريافت مرودشت
  • آرشيو
  • تازه های خبر
    پیشنهاد سردبیر