خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۲۴ ۱۶:۴۳
شناسه خبر : 21915

✅ بازدید معاون عمرانی فرماندار شهرستان مرودشت از آثار جشنواره دیوارنویسی

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، معاون فرماندار شهرستان مرودشت، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی شهرداری این شهرستان از آثار جشنواره زیباسازی فضای شهری مرودشت بازدید کردند.   در این بازدید سید مختار امیری معاون امور اجرایی فرمانداری و شهرام صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ...

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، معاون فرماندار شهرستان مرودشت، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی شهرداری این شهرستان از آثار جشنواره زیباسازی فضای شهری مرودشت بازدید کردند.

 

در این بازدید سید مختار امیری معاون امور اجرایی فرمانداری و شهرام صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، فرزاد حبیبی معاون فرهنگی شهرداری به همراه جلال بهزادی مسئول انجمن هنرهای تجسمی این شهرستان از روند اجرای جشنواره زیباسازی شهری بازدید نموده و با هنرمندان گفتگو نمودند.

 

امیری معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان مرودشت در این بازدید، از اقدام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری مرودشت در راستای زیباسازی محیط شهر و ایجاد نشاط و انگیزه در میان شهروندان مرودشتی تقدیر نمود.