۴:۳۱:۲۹ - پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
فرصتی که همچنان قدر دانسته نمی شود/ پخش مستند گزارشی پیشکسوت مطبوعات مرودشت در شبکه دو سیما
مستند گزارشی جلال معینی، پیشکسوت مطبوعات مرودشت در شبکه دو سیما بر روی آنتن رفت.   پارس دشت- برنامه «خوبی از خودتونه» کاری از شبکه دو، تنها برنامه سیمای سراسری بود که در روز خبرنگار امسال، دقایقی را به معرفی پیشکوتان مطبوعات در سطح شهرستان ها اختصاص داد و این فرصت نیز نصیب شهرستان مرودشت

2886074-1848-b

مستند گزارشی جلال معینی، پیشکسوت مطبوعات مرودشت در شبکه دو سیما بر روی آنتن رفت.

 

پارس دشت- برنامه «خوبی از خودتونه» کاری از شبکه دو، تنها برنامه سیمای سراسری بود که در روز خبرنگار امسال، دقایقی را به معرفی پیشکوتان مطبوعات در سطح شهرستان ها اختصاص داد و این فرصت نیز نصیب شهرستان مرودشت شد تا یکی از مفاخر فرهنگی خود رابه کشور معرفی کند.

 

مستند گزارشی کوتاه جلال معینی -کاری از عبدالصمد سلیمانی- به مرور گوشه ای از خاطرات ۵۴ سال فعالیت این فعال فرهنگی در حوزه مطبوعات مرودشت، نحوه ارسال اخبار، مسائل و مشکلات تهیه خبر در زمان های قدیم و… پرداخت که مورد توجه مجری برنامه نیز قرار گرفت.

 

برنامه «خوبی از خودتونه«کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما با اجرای «شهرام شکیبا «طنزپرداز نامدار کشور و تهیه کنندگی «سمانه فراهانی« تهیه کننده خوش ذوق است که با دعوت از میهمانان متفاوت و بخش گزارش هایی با سوژه های خاص، توانسته است جای خود را در میان مخاطبان باز کند.

 

در گفتگو با عوامل این برنامه اعلام شد که پخش مستند گزارشی های مربوط به استان فارس و به ویژه شهرستان مرودشت، از طریق این سایت به مخاطبان اطلاع داده خواهد شد.

 

لازم به ذکر است برنامه «خوبی از خودتونه» شنبه و یکشنبه ها پس از اخبار ۲۰:۳۰ پخش می گردد.

 1. زارع   مرداد ۲۹, ۱۳۹۴  

  خداقوت به آقای سلیمانی. شما همچنان به کار خودتان ادامه دهید. مهم نیست اگر مسئولان این شهر در خوابند

 2. جواد   مرداد ۳۰, ۱۳۹۴  

  مشکل آقای سلیمانی برای آقایون اینه که خبرنگار مردمیه و مشکلات مردم را منعکس میکنه. اصل کار اینه که خدا می بینه آقای سلیمانی خدا قوت


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
 • دريافت مرودشت
 • آرشيو
 • تازه های خبر
  پیشنهاد سردبیر