۱۵:۲۲:۲۷ - یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
برگزاری اولین دوره آموزشی زائران بیت ا… الحرام مرودشت+ تصاویر
دوره های آموزشی زائرین بیت ا… الحرام در مرودشت آغاز شد. محمد حسین استواری، هفته نامه مرودشت- اولین کلاس آموزشی ویژه زائرین مکه مکرمه، در دبستان ملا محمد اسماعیل مردانی برگزار شد. کاروان زائرین مرودشت متشکل از یکصد و نوزده نفر و با نام «کاروان یاوران مهدی (عج)» در مناسک امسال حضور خواهند یافت. مدیریت

IMG_3488

دوره های آموزشی زائرین بیت ا… الحرام در مرودشت آغاز شد.

محمد حسین استواری، هفته نامه مرودشت- اولین کلاس آموزشی ویژه زائرین مکه مکرمه، در دبستان ملا محمد اسماعیل مردانی برگزار شد.

کاروان زائرین مرودشت متشکل از یکصد و نوزده نفر و با نام «کاروان یاوران مهدی (عج)» در مناسک امسال حضور خواهند یافت.

مدیریت این کاروان بعهده مظفر زارعی و عوامل آن، همایون ظهرابی و نادر زارع می باشند که قرار است نیمه دوم مرداد ماه سال جاری، به مکه مکرمه اعزام گردند.

اولین کلاس آموزشی این زائران، پیرامون مسائل و اعمال حج و نیازهای ابتدایی که زائرین می بایست پیش از سفر آنها را انجام دهد، برگزار شد.

حجه الاسلام نعیمی از اعضای بعثه مقام معظم رهبری و روحانی کاروان حج تمتع مرودشت بیان داشت: عوامل و برخی از زائرین را از قبل می شناسم و اطمینان دارم که کاروان بسیار با برکتی را همراهی می کنم.

وی افزود: این روزها بسیار شاهد تبلیغاتی هستیم که با بیان اینکه امام جماعت مکه، به شیعیان توهین نموده است، سعی در جایگزین نمودن فضیلت حج با دیگر امورات نیک اندیشانه هستند اما پیام ما به هموطنانمان این است که هیچ واجبی را فدای امورات مستحب ننمایند.

 

IMG_3421

IMG_3415IMG_3416IMG_3423IMG_3441IMG_3449 IMG_3454 IMG_3457 IMG_3477 IMG_3481 IMG_3484 IMG_3486 IMG_3496 IMG_3525


ويژه نامه
تعداد شماره ها: 1
  • دريافت مرودشت
  • آرشيو
  • تازه های خبر
    پیشنهاد سردبیر